Hakkımızda

Su soğutma kulelerinin tüm endüstriyel uygulamaları için mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Firmamız 1982 yılından itibaren sadece su soğutma kulesi alanına odaklanmıştır. Bu konuda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarına göre Ar-Ge çalışmalarını sürdürür. Şirketimiz sahip olduğu teknoloji ve uzman ekibiyle müşterilerinin ihtiyaç duyduğu soğutma işlemini sağlayacak en ekonomik ve en uzun ömürlü çözümü garanti eder.

Yolyapı, su soğutma kulelerini projelendirirken her müşterisinin farklı ihtiyaçlarını ve işletme şartlarını göz önünde bulundurur. Öncelikle bir mühendislik hizmeti vererek firmalara işletme ve bakım kolaylığı sağlayacak önerileri müşterisine sunar. Firmanın ihtiyacını eksiksiz karşılayacak su soğutma kulesini kısa bir zaman içerisinde teslim ettikten sonra periyodik bakım, tamirat ve yedek parça gibi hizmetlerle müşteri memnuniyetini garantiler.

Firmamızın temel ilkesi, su soğutma kulesi konusunda sahip olduğu uzmanlığı müşterilerinin hizmetine sunmak ve onlara kendi şartlarına göre özel tasarlanmış, en verimli performansı sağlayacak kuleleri sağlamaktır.