Bakım ve Revizyon

Yolyapı’nın uzman ekibi, kullanmakta olduğunuz her marka su soğutma kulesini yerinde inceler ve iyileştirilmesi için gereken desteği verir.

Ekspertiz Hizmeti: Kullandığınız kulenin durumu ve ekonomik ömrü hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayın. Soğutma ihtiyacınızı en optimal şekilde karşılamak için ne yapmanız gerektiğini Yolyapı uzmanlarından kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Performans Testi: Kulenizin mevcut durumunu bilmeden iyileştirme çalışmasından sonraki perfomans artışını karşılaştıramazsınız! Ekibimiz, su ve hava debisi, giriş çıkış suyunun sıcaklığı ve yaş termometre değerlerini ölçerek kulenizin mevcut durumunu ve herhangi bir iyileştirme çalışmasından sonraki performans artışını tespit eder.

Kule Revizyonu: Kulenizin bir kısmının veya tamamının yeni baştan yapmanın en ekonomik çözüm olduğu durumlarda Yolyapı'’nın revizyon hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kule Bakımı: Yolyapı kulelerinin en verimli şekilde çalışmaları için uzman ekibimizin yıllık bakım hizmetini ihmal etmeyin!